Перач под висок притисок Black+Decker BXPW 1700E

Почетна/Градинарски алат/Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок Black+Decker BXPW 1700E

Перач под висок притисок Black+Decker BXPW 1700E

7,999.00 ден

Перач под висок притисок Black+Decker BXPW 1700E е совршена алатка за одржување на возилата и домот и идеално решение за секаков вид површини што бараат чистење. Опремена со комплетен асортиман на галантерија, дизајниран за намалување на време и напор, со што го олеснува животот!

 

Опис

Перач под висок притисок Black+Decker BXPW 1700E

Карактеристики и предности

 • Перач под висок притисок.
 • Интегриран котур за црево.
 • Автоматски сигурносен вентил за регулација на притисок на вода.
 • Моќта од 1700 w овозможува максимален проток на вода од 420 л/ч.
 • Максимален притисок на вода 130 бари.

Спецификација на продуктот

 • Перач под висок притисок Black+Decker BXPW 1700E
 • Моќност 1700 W
 • Напојување: 220/240V  50/60Hz
 • Тип на мотор: универзален
 • Макс проток (л/ч):  420 l/h
 • Макс. Притисок (bar):  130 bar
 • Макс. Температура на вода (° C): до 50 ° C
 • Потрошувачка:  1.7 kw
 • Димензии: 315х245х675
 • Тежина: 6.7 кг

Black+Decker-logo

 

 

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ќе ви се допадне…