Акумулаторска мулти алатка FERM 20V OTM1009

Акумулаторска мулти алатка FERM 20V OTM1009

2,499.00 ден

Акумулаторска мулти алатка FERM 20V OTM1009

Опис

Акумулаторска мулти алатка FERM 20V OTM1009

Карактеристики и предности

  • LED светло
  • Контрола на брзината
  • Акумулаторска дупчалка припаѓа на серијата FERM PLATFORM, една батерија и еден полнач од FERM за повеќе акумулаторски алатки
  • Батеријата не е дел од машината

Спецификација на продуктот

  • Брзина на празен од: 5.000-18.000/min
  • Агол на осцилација: 3.2°
  • Нето тежина: 1.3 kg

Исорака

  • Само уред без батерии

 

FERM logo

 

 

 

 

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Go to Top