Електричен вертикулатор MTX LS 1200-330-1

Електричен вертикулатор MTX LS 1200-330-1

6,999.00 ден

Електричен вертикулатор MTX LS 1200-330-1

Шифра за нарачка:

Опис

Електричен вертикулатор MTX LS 1200-330-1

Карактеристики и предности

  • Оската е опремена со девет ножеви и прилагодлива висина во 3 нивоа
  • Ергономска рачка со безбедносен прекинувач на преклопување за полесно складирање
  • Опремена со големи пластични тркала за полесен транспорт и на нерамни терени
  • Пролагодлива работна длабочина

Спецификација на продуктот

Произведувач           MATRIX
Модел LS 1200-330-1
Моќност 1200 W
Работна ширина 330 mm
Работна висина -3 / +4 / +8 mm
Вртежи во празен од 4500 / rpm
Капацитет на собирен сад 30 l
Тежина 11 kg


Matrix logo

 

 

 

Гаранција 24 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.