Intex Детски базен Action Sports Play Center 57147

Intex Детски базен Action Sports Play Center 57147

5,999.00 ден

Intex Детски базен Action Sports Play Center 5714 се состои од правоаголен базен и многу различни игри: фудбалска топка, безбол палки и одбојкарска мрежа.

intex logo small

Бесплатна испорака

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex Детски базен Action Sports Play Center 57147

Спецификација и карактеристики

 • Intex Детски базен 57147 Action Sports Play Center 325x267x102 cm
 • Поттикнете ја имагинацијата и имагинацијата на вашите деца со овој забавен и колоритен Intex Playcenter.
 • Детскиот базен Intex 57147 Multi Sport се состои од правоаголен базен и многу различни игри: фудбалска топка, безбол палки и одбојкарска мрежа.
 • Едноставно за употреба и монтажа: само надујте го базенот и поврзете го со црево од водовод и за неколку минути базенот ќе биде подготвен за употреба!
 • Вашите деца ќе уживаат цело лето со овој фантастичен центар за игри.

Спецификации

 • Димензии: 325x267x102 cm
 • Винил од 0,30 мм
 • Многу различни спортови: фудбал, бејзбол и одбојка
 • Капацитет (8 cm): 470 L
 • Лепенка за поправка
 • Возраст: 3+

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top