Intex Easy Set Детски базен кит 183×51 cm 26102

Intex Easy Set Детски базен кит 183×51 cm 26102

2,699.00 ден

Intex Easy Set Детски базен кит 183×51 cm 26102

intex logo small

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex Easy Set Детски базен кит 183×51 cm 26102

Спецификација и карактеристики

 • Intex 26102 Jolly Whale Лесен сет Тркалезен базен 183×51 cm
 • Оваа нова, оригинална верзија на базенот Easy Set е украсена со разигран син кит, со очи и опашка што се надувуваат.
 • Подготвен е за употреба веднаш: потребни се само 10 минути за да уживате во слободното време со вашето семејство. Всушност, едноставно ставете го базенот на земја, надујте го горниот прстен со пумпа и наполнете го базенот со вода.
 • Изработен од силен и издржлив трослоен SuperTough PVC, ја имате целата стабилност што ви е потребна без никаква метална конструкција. Всушност, тоа е прстенот на надувување кој го држи базенот.
 • Внатрешната постава, со мозаичен принт, ја прави водата кристално чиста и поинтензивна сина боја.
 • Базенот е опремен со приклучоци од 32 mm, за поврзување на пумпа што не е вклучена во пакувањето.

Спецификации

 • Димензии: 183×51 cm
 • Капацитет: 881 L
 • Предложено ниво на полнење: 41 cm
 • SuperTough трослојна ПВЦ структура
 • Дебелина на облогата: 0,45 mm
 • Горниот прстен на надувување изработен од издржлив винил со дебелина од 0,28 мм
 • Не е потребно склопување: поставете го базенот, надујте го прстенот со рачна или електрична пумпа, наполнете го базенот со свежа вода
 • Подготвен за околу 10 минути
 • Тежина на пакувањето: 3,7 кг
 • Возраст: 3+ години
 • Вклучена е лепенка за поправка

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top