Intex Детски базен правоаголен Sealife 58485

Intex Детски базен правоаголен Sealife 58485

2,699.00 ден

Intex Детски базен правоаголен Sealife 58485

intex logo small

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Опис

Intex Детски базен правоаголен Sealife 58485

Спецификација и карактеристики

 • Intex 58485 Sealife детски базен
 • Потопете се ова лето во семеен базен за риби Intex 58484 и уживајте во топло и мирно лето со вашето семејство, вашите деца, па дури и вашите пријатели со морски и корални дезени.
 • Забавата е загарантирана, децата ќе поминуваат часови играјќи и забавувајќи се.
 • Правоаголна форма, со сина позадина и реален принт на морски животни.
 • Изработен од висококвалитетен винил што го прави удобен и супер отпорен.

Спецификации

 • Димензии: 305x183x56 cm
 • 0,33 мм винил
 • Препорачано ниво на полнење: 36 cm
 • Капацитет на вода: 1050L
 • 3 воздушни комори со комбиниран вентил
 • Приклучок за одвод
 • Вклучена е лепенка за поправка
 • Возраст: 6+

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top