Правосмукалка за суво и мокро STANLEY SXVC50XTDE

Почетна/Stanley, Правосмукалки/Правосмукалка за суво и мокро STANLEY SXVC50XTDE

Правосмукалка за суво и мокро STANLEY SXVC50XTDE

13,999.00 ден

Правосмукалка за суво и мокро STANLEY SXVC50XTDE

Опис

Правосмукалка за суво и мокро STANLEY SXVC50XTDE

Карактеристики и предности

  • Модел STANLEY SXVC50XTDE за суво и мокро
  • Капацитет на резервоар 50 литри
  • Робусна конструкција од ростфрај
  • Вентил за испуштање на течности
  • Рачка со две големи и две мали ротирачки тркала за полесно маневрирање
  • Прекинувач за исклучување кога резервоарот е полн со течности
  • Функија на дувач на лисја
  • Интегриран држач за додатоци, кука за кабел
  • Приклучок за електричен алат со автоматска START/STOP функција
  • Се испорачува со 9 додатоци.

Спецификации за продуктот

 

Волтажа (V) 220 – 240
Капацитет на резервоар (Lit) 50 Lit.
Јачина на мотор (W) 1600
Должина на кабел (m) 5
Тежина (kg) 18,75

 

Logo STANLEY

 

 

 

 

 

 

Гаранција 2 Години.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top