Правосмукалка за суво и мокро STIHL SE 62

Правосмукалка за суво и мокро STIHL SE 62

12,330.00 ден

Правосмукалка за суво и мокро STIHL SE 62

Каталошки број: 4784 012 4400

stihl logo

– Бесплатна испорака
– Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Гаранција на продуктот 12 месеци.

Опис

Правосмукалка за суво и мокро STIHL SE 62

Компктна правосмукалка за суво и мокро чистење со квалитетна опрема со функција за издувување за тешко достапни места. Идеален за чистење во домаќинства, канцеларии и работилници.

Технички податоци:

Правосмукалка за суво и мокро STIHL SE 62

Снага на уредот W 1400 W
Количина на усисен воздух l / min 3600 l / min
Должина на усисното црево  m 2,5 m
Капацитет на контејнерот за смет l 20 lit.
Јачина на бучава dB (A) 1) 70,9
Количина на издувен воздух l / min 3600 l / min
Тежина kg 7,5 kg

 

Опрема:

 • Алуминиумска рачка
 • Филтер за прочистување
 • Држач за црево и рачка

 

stihl logo

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Go to Top