Пневматска хевталка VILLAGER VAT 50/9040

Почетна/Пневматски алат/Пневматски хефталки/Пневматска хевталка VILLAGER VAT 50/9040

Пневматска хевталка VILLAGER VAT 50/9040

1,999.00 ден

Пневматска хевталка VILLAGER VAT 50/9040

Опис

Пневматска хевталка VILLAGER VAT 50/9040

Карактеристики на продукт

  • Одличниот сооднос на моќностa и вртежниот момент спрема тежината гарантира дека со оваа пневматската алатка ќе ја завршите секоја работа со уживање

Спецификации

  • Приклучок 1/4 “
  • Работен притисок 6-12
  • Капацитет на муниција 100ком
  • Ширина на игла 1.06мм
  • Дебелина на игла 1.26мм
  • Ширина на хевталка 5.7мм
  • Длабочина 16-40мм
  • Маса 2кг

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…