Пневматски пиштол комплет VILLAGER VAT WF 030

Почетна/Пневматски алат/Пневматски пиштоли/Пневматски пиштол комплет VILLAGER VAT WF 030

Пневматски пиштол комплет VILLAGER VAT WF 030

13,999.00 ден

Пневматски пиштол комплет VILLAGER VAT WF 030

Опис

Пневматски пиштол комплет VILLAGER VAT WF 030

Карактеристики и предности

  • Одличниот однос меѓу снагата и вртежниот момент спрема тежината гарантира дека Villager пвнематскиот пиштол ја извршува целата работа брзо и лесно.
  • Идеален алат за различни работи со зглобување.

 

Спецификации

  • Приклучок 1″
  • Вртежен момент 2500 Nm
  • 1x HEX Клуч
  • 1x Рачка
  • 2 × Гедора (32, 33)

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…