Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 5500

Почетна/Правосмукалки, Рачен електричен алат/Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 5500

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 5500

12,799.00 ден

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 5500

Шифра за нарачка:

Опис

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 5500

Карактеристики

  • MCI машините за усисивање на прав и течности се водечки во нивната класа
  • Тие се долготрајни поради нивната робусна конструкција, моќни мотори и отпорни на ‘рѓа
  • Професионален двостепен мотор
  • Компактен дизајн.
  • Резервоар INOX со капацитет од 41 l
  • Ергономска рачка
  • Тркала за лесен транспорт и складирање на додатоци

Спецификација на продуктот

Правосмукалка REM Elektro Maschinen MCI 5500
Моќност на моторот 1400 W
Проток на воздух 210 m3/h
Капацитет на сад за одпад 41 l
Напојување 230V / 50Hz
Димензии 400 x 400 x 820 mm
Тежина 15 kg

rem power

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.