Intex Детски базен воден центар мал дино 57166

Intex Детски базен воден центар мал дино 57166

2,699.00 ден

Нема на залиха

Intex Детски базен воден центар мал дино 57166

intex logo small

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Нема на залиха

Опис

Intex Детски базен воден центар мал дино 57166

Спецификација и карактеристики

 • Intex 57166 Little Dino Play Center 191x152x98 cm
 • Забавувајте се прскајќи наоколу и играјќи во Intex 57166 Little Dino Play центарот, неверојатна оаза што ќе ве врати во ерата на гигантите од минатото!
 • Децата многу ќе се забавуваат во овој базен на надувување дизајниран за нив, благодарение на распрскувачот вграден во палмата и тобоганот за диносаурус!
 • Направени со висококвалитетни материјали, за да се обезбеди целосна безбедност на децата.
 • Децата можат да се забавуваат лизгајќи по диносаурусот, а потоа нуркајќи во базенот. Жолтиот диносаурус е посебна гума за надувување со која децата можат да си играат и да создадат илјада авантури.
 • Опремен со душек за слетување на крајот од лизгачот и приклучок за празнење.

Спецификации

 • Димензии: 191x152x98 cm
 • Винил: 0,28 мм
 • Вклучува тобоган, распрскувач и диносаурус
 • Вграден распрскувач за прицврстување на цревото за вода
 • Подлога за слетување за дополнително полнење
 • Приклучок за одвод
 • Препорачано ниво на полнење: 12 cm
 • Капацитет на вода: 143 L
 • Максимална граница на тежина: 54 кг
 • Вклучен е лепенка за поправка
 • Возраст: 2+

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top