Intex Детски базен Dinosaur Play Center 57444

Intex Детски базен Dinosaur Play Center 57444

3,999.00 ден

Нема на залиха

Intex Детски базен Dinosaur Play Center со распрскувач во палмата, фантастичниот водопад и лизгач на вулканот 57444

intex logo small

Бесплатна испорака

Брза испорака за 2-3 работни дена

Можност за плаќање на  РАТИ! Како прочитај тука!

Нема на залиха

Опис

Intex Детски базен Dinosaur Play Center 57444

Спецификација и карактеристики

 • Интекс Детски базен воден ценатр диносаур 57444
 • Забавувајте се прскајќи наоколу и играјќи во Intex 57444 Dinosaur Play Center, неверојатна праисториска оаза!
 • Децата ќе уживаат во овој базен дизајниран за нив, благодарение на распрскувачот во палмата, фантастичниот водопад и лизгачот на вулканот!
 • Направен од висококвалитетни материјали, за да се обезбеди целосна безбедност на децата.
 • Опремен со душек за слетување на крајот од лизгачот и приклучок за одвод.

Спецификации

 • Димензии: 249x191x109 cm
 • 0,25 мм цинил
 • Лизгајте по вулканот и плискајте во базенот за да го нахраните гладниот диносаурус со 6-те вклучени Fun Ballz™
 • Вградениот распрскувач се прикачува на градинарското црево
 • Протокот на вода до распрскувачот на палецот и водопадот се прилагодува со контролниот вентил
 • Подлога за слетување за дополнително полнење
 • Приклучок за одвод
 • Препорачано ниво на полнење: 16 cm
 • Капацитет на вода: 310 L
 • Максимална граница на тежина: 81 кг
 • Вклучен е лепенка за поправка
 • Возраст: 2+

intex logo small

 

Информации за испорака:

За редовни нарачки над 2999 Денари испораката е бесплатна на целата територија на Македонија!

ВАЖНО!

За производите кои се на акција испоракта не е бесплатна и  се доплаќа за каргото при испорака!

Купи на РАТИ!

Купувај на рати

Алат За Се во соработка со IuteCredit  нуди опција за купување на производи на 6 рати со 0% камата во вредност до 40000 денари.

Како функционира?

Физичка продавница на Алат За Се

 1. Продавачот го бара телефонскиот број од купувачот
 2. IuteCredit му го испраќа договорот на купувачот преку апликацијата MyIute
 3. Купувачот одбира број на рати и го потпишува договорот преку апликацијата MyIute
 4. Продажбата е завршена

Е-Продавница на Алат За Се – www.alatzase.com

 1. Купувачот го избира IuteCredit како начин на плаќање
 2. Се идентификува преку апликацијата MyIute
 3. Одбира број на рати и го потпишува договорот преку MyIute
 4. Продажбата е завршена

Кои се условите за аплицирање?

Може да аплицираат сите државјани на Македонија со возраст од 18-75 години, со валидна лична карта или пасош и трансакциска сметка.
Кредитите се одобруваат на лица кои се вработени, пензионери или се невработени лица кои имаат редовен месечен прилив на средства за што треба да приложат извод од банка за последните 3 месеци.
Додаток за трето дете или постојана парична помош од државата не се смета како важечки прилив или како дополнителен месечен прилив.

Кои документи се потребни за кредит?

За разгледување на барањето за кредит треба да доставите само валидна лична карта или пасош. Пожелно е да го знаете и бројот на вашата здравствена картичка, кој е наведен и во вашата здравствена легитимација.

Како да аплицирам за кредит?

Јавете се на нашиот телефонски број 076/311-600 секој работен ден од Понеделник до Петок од 08:00 – 16:00 часот.

Коментари и Оцени

Сеуште нема коментари и оцени.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Име

Go to Top