Акумулаторска дупчалка FERM 20V CDM1043 (само уред)

Акумулаторска дупчалка FERM 20V CDM1043 (само уред)

2,499.00 ден

Акумулаторска дупчалка FERM 20V CDM1043 (само уред)

Опис

Акумулаторска дупчалка FERM 20V CDM1043 (само уред)

Карактеристики и предности

 • LED светло
 • Футер: 2-13mm
 • Заклучување на вретено
 • Променлива брзина
 • Акумулаторска дупчалка припаѓа на серијата FERM PLATFORM, една батерија и еден полнач од FERM за повеќе акумулаторски алатки
 • Батеријата не е дел од машината

Спецификација на продуктот

 • Максимален вртежен момент: 45Nm
 • Брзина на празен од 1: 0-8.250min.
 • Брзина на празен од 2: 0-30.00min.
 • Стезни позиции: 25+1
 • Максимално дупчење во метал: 13mm
 • Максимално дупчење во бетон: 15mm
 • Максимално дупчење во дрво: 30mm
 • Нето тежина: 1.3 kg

Исорака

 • Само уред без батерии

 

FERM logo

 

 

 

 

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Go to Top