Апарат за перење VILLAGER VHW 80

Почетна/Перачи под висок притисок/Апарат за перење VILLAGER VHW 80

Апарат за перење VILLAGER VHW 80

4,659.00 ден

Апарат за перење VILLAGER VHW 80

Опис

Апарат за перење VILLAGER VHW 80

 

Спецификации

  • Тип на мотор Колекторски електричен мотор
  • Работен напон 230 V ~ 50 Hz
  • Приклучна сила 1400 W
  • Работен притисок 70 бари
  • Макс. притисок 115 бари
  • Макс. проток 330 l / h
  • Макс. температура на водата 50 ° C
  • Должина на цревото 5 м
  • Должина на кабел 5 м
  • Тежина 54 кг

Logo villager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…